Użytkownik: Hasło:
zapamiętaj Zapomniałem hasłaZarejestruj się
Kontakt




















 
 
 

Biuro Pielgrzymkowe

ul. Grójecka 38 (plac Narutowicza)
02-314 Warszawa
Nasza siedziba znajduje si? na I pi?trze w domu parafialnym,
przy parafii ?w. Jakuba Aposto?a.

Biuro jest czynne od poniedzia?ku do pi?tku w godz. 10.00 - 14.00

tel. 0783 396 090
gg: 10438220
biuro@pielgrzymka.oaza.pl

 

Zespo?y odpowiedzialne za poszczególne przestrzenie Pielgrzymki

1. ZESPÓ? KOORDYNUJ?CY
Marek Seretny - g?ówny koordynator przygotowa?
tel. 0603 101 210,
e-mail: marekseretny@warszawa.oaza.pl

2. ORGANIZACJA BIURA PIELGRZYMKI
Ola Leszek
tel. 0603 702 330, e-mail: aleszek@oaza.pl

3. WSPÓ?PRACA Z MIASTEM
Dorota Tobiasz
tel. 0603 702 305, e-mail: d.tobiasz@oaza.pl

4. KONTAKT Z RUCHAMI
Anna Koc
tel. 0603 108 402, e-mail: a.koc@oaza.pl

5. PROMOCJA
Marta Dalgiewicz
tel. 0603 109 806,
e-mail: m.dalgiewicz@warszawa.oaza.pl

6. DIAKONIA MUZYCZNA
Ks. Bartek Zygmunt
e-mail: sekretariat@osrodekliturgiczny.pl

7. ZESPÓ? LITURGICZNY
ks. Marcin Loretz
tel. 0782 995 844, e-mail: liturgia@pielgrzymka.oaza.pl

8. DIAKONIA TA?CA
Maciek i Ma?gosia Dziubeccy  
tel. 0603 701 984, e-mail:  dziubeccy@oaza.pl

9. ZESPÓ? LOGISTYCZNY
Marek Derda  
tel. 0603 702 157, e-mail: m.derda@oaza.pl

10. ZESPÓ? PORZ?DKOWY
11. ZAPLECZE SANITARNE
12. ORGANIZACJA ASPEKTÓW HANDLOWYCH

Grzegorz Kolasi?ski  - odpowiedzialny za zespo?y 10, 11, 12
tel. 0603 100 947, e-mail: g.kolasinski@oaza.pl

13. NOCLEGI W PARAFIACH
Maciej Wójcicki
e-mail: m.wojcicki@oaza.pl

14. S?U?BY MEDYCZNE
Irena Bo?truszko
e-mail: iboltruszko@oaza.pl
tel. 0603 702 378


 
 
 
Ostatnio modyfikowane: 23.05.09 by tstempko

Wsparcie techniczne witryny - Prometech, Prometech przedszkole